Поліцейські притягують до відповідальності жителя Слов'янська, який поширював неправдиві чутки у зв’язку із введенням у державі режиму карантину

27.03.2020


На своїй сторінці у соцмережі 41-річний чоловік поширив фейк про те, що літнім людям заборонили звертатися до лікарів. Поліція закликає громадян використовувати лише офіційні повідомлення органів влади.

За інформацією, отриманою від співробітників Слов’янського МВ ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях, дільничні офіцери поліції встановили жителя Слов'янська, який розмістив та поширив допис в одній із соціальних мереж про карантинні заходи, який не відповідає дійсності.

Такі дії могли ввести громадян в оману та викликати паніку серед населення.

Поліцейські склали на чоловіка протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ст.173-1 (Поширювання неправдивих чуток, що можуть викликати паніку серед населення або порушення громадського порядку) КУпАП. 

Санкція статті передбачає покарання - накладення штрафу від десяти до п'ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк до одного місяця з відрахуванням двадцяти процентів заробітку.

З питань, що стосуються порядку організації карантинних заходів та відповідальності за їх порушення, офіційна інформація розповсюджуєся виключно офіційними каналами через Інтернет-портали Президента України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства внутрішніх справ.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал