Громадянина Азейбарджану, що більше року нелегально мешкав у Слов'янську, рішенням суду видворяють за межі країни

01.11.2019


Після виявлення правоохоронцями факту порушення міграційного законодавства, 41-річний чоловік був притягнутий до адміністративної відповідальності та направлений до пункту тимчасового перебування іноземців.

На території України підходить до завершення оперативно-профілактична операція "Мігрант", основними цілями якої є протидія нелегальній міграції, а також запобігання злочинам за участю іноземців та осіб без громадянства. До цих заходів, окрім підрозділів Державної міграційної служби, долучені прикордонні загони, територіальні органи поліції та СБУ.

Так, при проведенні роботи з громадянами співробітниками Слов'янського відділу поліції був встановлено, що на території міста мешкає нелегальний мігрант - громадянин Азербайджану 1978 року народження.

Після перевірки виявилось, що кордон чоловік перетнув ще влітку 2018 року, і за цей час не вжив жодних заходів щодо отримання виду на проживання або громадянства України.

Нагадаємо, громадяни держав з безвізовим порядком в'їзду можуть тимчасово перебувати на території України не більше ніж 90 днів (протягом 180 днів) - якщо інший строк не визначено міжнародними договорами.

За словами начальника Слов'янського міського відділу ДМС України Олександра Ясинського, на виявленого правоохоронцями "нелегала" складено протокол за ст. 203-1 КУпАП " Невиконання рішення про заборону в’їзду в Україну" та визначено розмір штрафу - 1700 гривень. До адміністративної відповідальності також була притягнута його співмешканка, 40-річна жителька міста, яка згідно до ст. 205 «Невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства» вимушена буде сплатити 340 гривень штрафу до місцевого бюджету. 

Після засідання Слов'янського міжрайонного суду порушника міграційного законодавства було доставлено до Чернігівського пункту тимчасового перебування іноземців (ПТПІ), звідки його доставлять до країни, громадянином якої він є.  

Операція з протидії нелегальної міграції та перевірки дотримання іноземцями та особами без громадянства встановлених правил перебування в Україні триматиме до середини листопада цього року.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал