Двом жителям Билбасівки Слов'янського району повідомлено про підозру у скоєнні злочинів проти громадської безпеки

29.10.2019


Поліція встановила, що навесні 2014 року чоловіки разом із бойовиками чергували на в'їзді та виїзді зі свого населеного пункту.

При проведенні оперативної роботи співробітниками карного розшуку Слов'янського відділу поліції було отримано інформацію, що двоє жителів смт Билбасівка у минулому мали відношення до незаконних збройних формувань.

Згодом ці факти підтвердились. З'ясувалось, що чоловіки (обидва - 1980 року народження) повірили в агітацію терористів та визвались служити поруч із ними. Протягом квітня 2014 року вони чергували на блокпостах, що діяли на в'їзді та виїзді з їх селища.

Після початку активних бойових дій посібники бойовиків злякались за своє життя та виїхали за межі окупованого району, а згодом - до сусідньої країни. Додому вони повернулись лише за кілька років, і, звісна річ, своє "героїчне" минуле намагались не афішувати.

Наразі обом повідомлено про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч.2 ст. 260 Кримінального кодексу України "Створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань".  

Досудове розслідування триває.

            

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал