Повідомлення щодо замінування авто біля будівлі СБУ у Слов’янську не підтвердилось

28.10.2019


Прилеглу територію та адміністративну будівлю обстежено - загрози немає. Особа, яка надіслала повідомлення, встановлюється.

Повідомлення про замінування надійшло на електрону адресу Слов’янського відділу поліції близько 9 ранку. Для перевірки отриманої інформації на місце події одразу же виїхали працівники поліції, які оточили будівлю.

На місце була викликана Державна служба з надзвичайних ситуацій, вибухотехнічна служба, кінологи та інші екстрені служби.

Після ретельного обстеження будівлі та прилеглої території підозрілих та вибухових предметів знайдено не було.

Тільки за два місяці це четверте повідомлення про мінування - об'єктами "розіграшу" стали міська рада, розважальний центр, лікарня та зараз - будівля СБУ. Жодне повідомлення не підтвердилося.

Правоохоронці звертають увагу громадян на відповідальність за неправдиві виклики не лише поліції, а й пожежно-рятувальної служби, швидкої медичної допомоги чи інших аварійних служб:

- згідно зі статтею 259 Кримінального кодексу України,  завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, підпалу або інших дій, які загрожують загибеллю людей чи іншими тяжкими наслідками, - карається позбавленням волі на строк від двох до шести років.

Те саме діяння, якщо воно спричинило тяжкі наслідки або вчинене повторно, - карається позбавленням волі на строк від чотирьох до восьми років.

- порушення статті 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб” тягне за собою накладення штрафу від 3 до 7 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал