Поліцейські Слов'янська нагадують громадянам про дотримання карантинних обмежень

13.10.2021


Задля запобігання стрімкого поширення коронавірусної інфекції поліцейські перш за все проводять інформаційну роботу з суб’єктами господарювання та громадянами, щодо необхідності дотримання протиепідемічних норм та попереджають про відповідальність за порушення введених вимог безпеки.

Дільничні офіцери поліції разом з представниками відділу питань з цивільного захисту, відділу інспектування благоустрою та держпродслужби продовжують проводити заходи щодо протидії розповсюдженню коронавірусної інфекції.

Під час перевірки суб’єктів господарювання у першу чергу, звертається увага на наявність у працівників засобів індивідуального захисту та постійне їх використання у ході роботи, а також кількість покупців у приміщеннях, дотримання ними встановлених правил у зв’язку з карантином.

Виявлені порушення протиепідеміологічних заходів одразу ж були усунуті. Зі всіма громадянами була проведена профілактична та роз’яснювальна робота щодо недопущення у подальшому порушень карантинних вимог.

З початку року складено 64 адміністративних протоколи відносно суб’єктів господарювання, які працювали всупереч закону. На порушників накладено санкції відповідно до ч. 1 ст. 44-3 КУпАП. Це правопорушення тягне за собою штраф від 17 до 32 тисяч гривень, у відношенні посадових осіб - від 34 до 170 тисяч гривень. Рішення щодо накладання штрафу приймає суд.

Крім того, винесено 1313 постанов згідно з ч. 2 ст. 44-3 КУпАП відносно осіб, які перебували у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час дії карантину без вдягнутих засобів індивідуального захисту, що закривають ніс та рот. Санкція статті передбачає накладання штрафу від 170 до 255 гривень.

Поліцейські закликають громадян дотримуватися карантинних обмежень заради збереження власного здоров’я. Дякуємо мешканцям, які відповідально ставляться до протиепідемічних вимог.

Краматорське районне управління поліції

Донецької області  

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал