Поліцейські Донеччини нагородили переможців конкурсу від туристичної поліції

11.10.2021


Впродовж трьох вихідних мешканці різних куточків регіону мали змогу ближче познайомитися з правоохоронцями, які забезпечували спокій відпочиваючих, зробити круті світлини, а ще отримати подарунки від поліції. 

Урочиста церемонія нагородження учасників конкурсу від туристичної поліції відбулася сьогодні, 11 жовтня, у стінах обласного управління поліції. Переможців нагородив т.в.о. заступника начальника ГУНП в Донецькій області Олексій Шевченко.

Полковник поліції привітав молодь та відзначив: «Ми разом з вами хочемо, щоб Донеччина була безпечною. Під час відпочинку кожний громадянин повинен відчувати себе у безпеці та знати, що поруч є ті, хто завжди прийде на допомогу».

Загалом у фотоконкурсі взяли участь понад 50 учасників.

«Вирішила надати приклад дітям та зробити кілька світлин з поліцейськими. Радію, що в поліції є екологічні види транспорту – велосипеди та кінний патруль, а ще й вони більш мобільні для пересічної місцевості», – поділилася враженнями учасниця конкурсу.

Проєкт «Туристична поліція» реалізує ГО «Рада жінок Донеччини» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки урядів Данії, Швейцарії та Швеції.

Після офіційної частини на переможців чекала екскурсія по управлінню поліції. Гості завітали до Єдиного аналітичного сервісного центру поліції Донеччини, куди надходять повідомлення громадян з усієї області. Відвідувачі дізналися про роботу операторів служби «102» та диспетчерів, познайомилися з системою інтелектуального відеоспостереження – «розумними камерами», які в автоматичному режимі допомагають виявляти злочинців та розшукувати викрадені автомобілі.

Нагадаємо, що впродовж трьох вихідних у Мангуші, Маріуполі та Святогірську проходила акція від туристичної поліції. Поліцейські та нацгвардійці презентували громадянам своє оснащення, розповіли про випадки з практики та допомогли порадами щодо безпечного відпочинку.

Правоохоронці підготували для гостей фотозони: кінна та водна поліція, велосипеди, мотоцикли та службові авто. Громадяни мали нагоду не тільки поспілкуватися з тими, хто все літо забезпечував безпеку у курортних зонах, а й зробити круті фото на службових конях, байках та катері.

Відкрите спілкування сприяє налагодженню довіри з жителями та дає змогу краще розуміти потреби населення.

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал