Керівництво поліції Донеччини вітає ветеранів МВС зі святом

02.10.2021


Присвятити своє життя боротьбі зі злочинністю, захисту громадян та відновленню справедливості – виклик, який під силу не кожному. За їх плечима багатолітній досвід служіння народові, більше третини життя вони пам’ятають себе у форменому одязі. Вони - будівники сучасної системи МВС. Поліцейські шанують та дякують кожному правоохоронцю в запасі за титанічний внесок у розвиток правоохоронних органів. 

1 жовтня з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана керівництво поліції Донеччини організувало поїздку для ветеранського активу до м. Святогірськ під керівництвом голови Ради Донецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» Олександра Рекуна.

Впродовж двох днів правоохоронці в запасі відвідають історичні куточки регіону та святі місця. В екскурсії дізнаються про духовні традиції монахів, побачать мальовничі місця та одну з головних святинь країни.

Наразі до складу Донецької обласної ветеранської організації ГО «Асоціація ветеранів МВС України» входять близько 3000 пенсіонерів МВС, серед них і учасники Другої світової війни та бойових дій в Афганістані, ліквідатори аварії на ЧАЕС та інші.

 

Відділ комунікації поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Журнал