За курортний сезон на півночі Донеччини виявлено більше 120 нетверезих водіїв

15.09.2020


З початку літа припинено понад 800 порушень правил дорожнього руху. Їх учасників притягнуто до адміністративної відповідальності.

Майже кожного дня фіксуються порушення правил обгону, проїзду пішохідних чи залізничних переходів, відсутність документів на право керування та технічна несправність транспорту, неправильні дії пішоходів - створення ними небезпечних ситуацій на дорозі та керування в стані сп'яніння.

За зазначений період на порушників дорожнього руху накладено штрафів на суму понад 1,3 мільйона гривень. 122 водія відсторонені від права керування транспортними засобами.

Серед нетверезих водіїв, яких виявили правоохоронці, є такі, що за рік не вперше сіли за кермо напідпитку.

При цьому поліцейські не тільки документують наслідки порушень ПДР, але займаються їх активною профілактикою. Правоохоронці проводять превентивні заходи із перевізниками пасажирів, керівниками та водіями служб таксі та відвідують навчальні заклади.

Також слід нагадати водіям, які перевозять дітей, про необхідність дитячого крісла у машині, та необхідність пристібатися ременем безпеки.

Звертаємо увагу водіїв, що найбільш аварійнонебезпечними ділянками дороги на півночі Донеччини є наступні: з’їзд на село Щурове на автошляху «Добропілля – Лиман», в м. Святогірську - перехрестя вулиць Івана Мазепи і Курортна, в м. Миколаївці - перехрестя вулиць Карпинського і Остапенко, Миру і Малогородської, в сел. Райгородок - перехрестя вулиці Куйбишева та автошляху «Добропілля – Лиман».

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета