Поліцейські та соцробітники помістили до лікарні малолітню дитину, що мешкала у "нелюдських" умовах поблизу Святогірська

26.08.2020


Правоохоронці та робітники соціальних служб Слов'янська зреагували на повідомлення від жителів села про те, що дитина мешкає у вкрай непридатних умовах та майже не має догляду. 

"На околиці села Богородичне у вкрай непридатних умовах мешкає жінка із дитиною" - таке повідомлення отримали робітники Слов’янського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, разом із місцевими поліцейськими.

Для перевірки інформації соцпрацівники та інспектори з ювенальної превенції виїхали до населеного пункту. 

Будинок 31-річної жінки знайшли не відразу - до нього крізь кущі вела ледь помітна стежка. Сама будівля знаходилась буквально "у лісі", без електроструму та централізованого водопостачання. 

В оселі "гості" побачили вкрай антисанітарні умови, відсутність необхідних у побуті речей та нормальної їжі.

Як і слід було очікувати - 8-річна дитина перебувала у занедбаному стані. Його мати виявилася «небайдужою» до алкоголю, батько теж - хоча, він з'являвся тут досить рідко.

Хлопчика забрала бригада "швидкої допомоги" та доставила до дитячої лікарні Слов'янська, де пройде його обслідування.

Наразі вирішується питання про притягнення жінки відповідальності за невиконання батьківських обов’язків, а також подальша доля даної родини.
 

Слов'янський відділ поліції
Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"