Поліцейські Слов'янська підтримують молодіжний проєкт «Рівність. Безпека. Право»

07.08.2020


Програма орієнтована на створення інформаційної платформи та сервісів підвищення безпеки й правового захисту дітей. Дорослі та діти зможуть отримати правову інформацію від правоохоронців.

Співробітники кадрового забезпечення та ювенальної превенції зустрілися з учнями старших класів. Зустріч відбулась з дотриманням всіх карантинних обмежень на свіжому повітрі.

Цього разу підлітки ознайомилися з умовами вступу до закладів вищої освіти системи ОВС за денною формою навчання зі специфічними умовами навчання.

Зустріч поліцейські почали з розповіді про особливості й необхідності роботи поліцейських. Під час бесіди вони акцентували увагу на необхідності визначення своєї майбутньої професії та початку підготовки до вступу в вищий учбовий заклад.

Зустріч поліцейських та підлітків супроводжувалася конкурсами та нагородами за активну участь.

Наступними темами для діалогу будуть правила поведінки з вибухонебезпечними предметами, питання гендерної рівності та, де отримати психологічну або правову допомогою у складних ситуаціях.

Нагадаємо, що проєкт «Рівність. Безпека. Право» реалізується за ініціативою поліції Донеччини та громадської організації «Маріупольська спілка молоді»у партнерстві з Фондом розвитку Маріуполя та Агенцією місцевої демократії в Маріуполі в рамках Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета