За сім місяців року співробітники Слов'янської поліції знайшли 90 осіб у розшуку

07.08.2020


Правоохоронці проводять активну роботу щодо розшуку зниклих без вісті осіб та правопорушників. Доволі часто об’єктом пошуку поліцейських стають неповнолітні та літні люди, адже вони є найуразливішою категорією населення.  

Співробітники Слов’янського відділу поліції проводять копітку роботу щодо пошуку зниклих мешканців території обслуговування.

З початку 2020 року було знайдено 58 осіб, причетних до різноманітних злочинів. Серед них – підозрювані у скоєнні вбивств, нанесенні тяжких телесних ушкоджень, майнових злочинах та участі в незаконних збройних формуваннях. Подальшу долю кожного з них буде вирішувати суд.

Так, днями житель Слов'янска у розшуку був затриманий при спробі виїхати за межі району. 31-річний чоловік неодноразово розукомплектовував автомобілі на території міста, а після встановлення правоохоронцями його особи, близько року знаходився у "бігах".

А за кілька днів до цього на блокпосту поблизу Слов'янська затриманий розшукуваний харків'янин. За скоєння крадіжки 31-річний чоловік вже другий рік розшукувався поліцейськими Києва.

Крім того, співробітники поліції реалізують оперативно-розшукові заходи із встановленню місцезнаходження громадян, що пропали без вісті - на сьогодні вдалось встановити 32.

З 2014 року поліція Донецької області проводить роботу з розшуку зниклих без вісті й на тимчасово окупованій території регіону, зокрема, за Слов'янським відділом поліції «закріплена» Горлівка.

У разі надходження інформації про зникнення дитини правоохоронці докладали максимум зусиль щодо їх пошуку - у результаті всіх малолітніх втікачів було повернуто додому.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"