За добу слов’янські поліцейські майже 250 повідомлень від громадян

31.07.2020


Вже два дні поспіль слов'янські поліцейські реєструють рекордну кількість звернень і заяв від громадян. Тільки 6 % з усіх заяв з ознаками кримінального правопорушення. 

Поліцейські ретельно перевіряють всі звернення громадян та повідомлення про правопорушення, – при цьому розглядається будь-яка інформація, яка надійшла в колл - центр «102», викладена в письмовому вигляді, з допомогою мережі інтернет або усно. З початку року слов’янські поліцейські здійснили більше 24 тисяч виїздів.

Кількість звернень до поліції зростає на 10-15 відсотків щороку, але і зростає кількість хибних повідомлень та заяв, які не мають логічного сенсу.

Найбільша кількість викликів надходить про адміністративні правопорушення - майже 50% від всіх звернень. Близько 30% повідомлень носять інформаційний чи консультативний характер.

Щодоби поліцейські близько 20 разів виїжджають на сімейні скандали та сварки з сусідами, реєструють заяви про втрату документів. Небайдужі громадяни повідомляють правоохоронцям про неналежне виховання дітей по сусідству, підозрілі автомобілі чи загоряння в полях.

Завдання, які стоять перед поліцейськими, залишаються незмінними, в першу чергу це забезпечення безпеки громадян та запобігання злочинів, а також надання допомоги всім, хто цього потребує.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета