При огляді автомобіля на блокпосту у Слов'янському районі правоохоронці виявили патрони

31.07.2020


Більше пів сотні патронів калібром 7,62 мм були сховані серед особистих речей 62 – річного чоловіка. Боєприпаси вилучено та направлено на експертизу.

На блокпосту, що входить до складу ООС біля села Долина Слов'янського району правоохоронці зупинили автомобіль, що прямував до виїзду з області. При перевірці одного з пасажирів виявилось, що той перевозив боєприпаси.

З незаконного обігу вилучено 60 набоїв.

Дана подія отримала правову кваліфікацію за ч. 1 ст. 263 «Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами або вибуховими речовинами» Кримінального кодексу України.

Багато ще хто продовжує зберігати зброю, боєприпаси та вибухові речовини, не маючи на це відповідного дозволу. Нагадуємо, що громадяни, які звернуться в поліцію з метою добровільної здачі зброї та боєприпасів, вибухових матеріалів та спеціальних засобів, що зберігаються ними незаконно, звільняються від кримінальної відповідальності.

Звертаємося до громадян, якщо ви маєте інформацію щодо можливого зберігання громадянами нелегальної зброї чи вам відомі місця «схронів», ви маєте можливість анонімно повідомити про це на лінію «102».

Слов'янський відділ поліції
Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета