У курортній зоні Слов'янська встановили кнопку екстреного виклику поліції

30.07.2020


Викликати наряд поліції стає ще легше. Правоохоронці встановлюють пристрої для подачі сигналу тривоги у місцях скупчення людей та в туристичних точках. Це вже друга кнопка екстреного виклику поліції, яку встановили у Слов'янську.

Тривожна кнопка з'явилась на зупинці громадського транспорту - Славкурорт. Кнопка відмічена знаком "Терміновий виклик поліції"

Сигнал тривоги надходить на пульт поліції охорони. Оператор пульту спостереження вже точно знає місце виклику і відразу спрямує за необхідною адресою найближчий наряд.

Нагадаємо, що днями кнопка виклику поліції була встановлена на зупинці громадського транспорту по вулиці Добровольського.

При цьому поліція попереджає громадян, що за використання номерів екстрених служб для жартів передбачена відповідальність згідно зі ст. 183 «Завідомо неправдивий виклик спеціальних служб» Кодексу України про адміністративні правопорушення. Таким дзвінком можна відволікти правоохоронців від розкриття справжніх злочинів та надання допомоги тим, хто її реально потребує.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"