Поліцейські взяли під опіку багатодітну родину з Лимана

30.07.2020


Правоохоронці приділяють особливу увагу сім'ям, які опинилися в складних життєвих умовах, де виховуються діти. На жаль, дуже часто доводиться забирати дітей з сімей, тому що батьки неналежним чином виконують свої обов'язки – пиячать і кидають своїх дітей напризволяще. Але ця сім'я зовсім інша.

До інспекторів ювенальної превенції Лиманського відділення поліції надійшла інформація, що в місті Лиман мешкає багатодітна родина, яка потребує допомоги. Правоохоронці відразу відреагували на вказану інформацію та відвідали цю сім`ю.

Умови в яких виховуються троє діток, віком 7, 4 років та немовля – задовільні, малеча доглянута. Батьки турбуються про дітей та приділяють необхідну увагу.

Поліцейські завітали не с пустими руками, правоохоронці передали родині товари першої необхідності та надали необхідну допомогу.

Також  поліцейські нагадали про необхідність дотримання карантинних заходів пов’язаних з поширенням коронавірусу, тому потрібно максимально обмежити спілкування зі сторонніми людьми, дотримуватись правил гігієни та слідкувати за станом здоров`я дітей.

Поліцейські і надалі будуть відвідувати, осіб, які знаходяться у скрутному матеріальному становищі, аби встановити, хто потребує допомоги та соціального патронажу.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета