У Слов'янську проводиться поліцейська спецоперація зі зниження аварійності

24.07.2020


На півночі Донеччини в Слов’янському та Лиманському районах розташована найбільша кількість пансіонатів та баз відпочинку – більше 70. Тому у літній час потік транспорту суттєво збільшився. Задля безпеки кожного учасника дорожнього руху на автошляхах несуть службу нарядів ГРПП.

Мета профілактичних заходів – підвищення рівня безпеки учасників дорожнього руху та зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод.

Поліцейські, які відповідають за безпеку дорожнього руху проводять роз’яснювальні бесіди аби нагадати всім учасникам дорожнього руху про необхідність дотримуватися всіх «правил дороги», а також інформують громадян щодо необхідності дотримання карантинних заходів.

Звертаємо увагу водіїв, що найбільш аварійнонебезпечними ділянками дороги на півночі Донеччини є наступні: з’їзд на село Щурове на автошляху «Добропілля – Лиман», в м. Святогірську - перехрестя вулиць Івана Мазепи і Курортна, в м. Миколаївці - перехрестя вулиць Карпинського і Остапенко, Миру і Малогородської, в сел. Райгородок - перехрестя вулиці Куйбишева та автошляху «Добропілля – Лиман».

Будьте уважні та обережні на дорозі! 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма "Поліція Донеччини"

Друковане видання "Поліція Донеччини"