Гроші взяли і пропали. Поліцейські застерігають громадян бути більш обачними, укладаючи угоди

24.07.2020


Тільки за один день троє жителів Лиманського району повідомили поліцейським про махінації «віконних» аферистів. Спокусившись на привабливу пропозицію, встановити металопластикові вікна зі знижкою, громадяни передали представникам «фірми» 17 тисяч гривень.

Розповсюдженою помилкою при купівлі пластикових вікон є пошук фірми, яка пропонує низьку ціну на товар та монтажні роботи. Чи то у місті, чи у себе на порозі можна побачити молодих людей, які пропонують вікна від виробника, роздають візитки і запевняють, що фахівець приїде додому, зробить заміри, а заплатите ви менше.

На таку привабливу пропозицію погодилися і троє жителів Лиманського району. Які зробили передплату на суму від чотирьох до семи тисяч гривень. На теперішній час всі контактні номери «фірми» відключені.

За даними фактами лиманськими поліцейськими відкриті кримінальні провадження за ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України.

Щоб зберегти свої гроші, треба бути пильним! Уважно читайте договір, особливо параграфи, що написані дрібним шрифтом. Не довіряйте працівникам компаній на слово, навіть якщо вони виглядають як професіонали.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета