З початку року слов'янські поліцейські розшукали 30 безвісти зниклих громадян

22.07.2020


Серед розшукуваних найбільша кількість людей пропадає за власним бажанням, без будь-яких кримінальних причин: посварилися з рідними, забули попередити, що затримуються чи самовільно покидають навчальні заклади.

До проведення пошуків громадян залучаються всі підрозділи поліції. Спільними рейдами та відпрацюваннями проводиться повний комплекс оперативно-розшукових заходів, в результаті чого, в цьому році були затримані 50 осіб, що знаходилися у розшуку, а також знайдені 30 безвісти зниклих громадян.

Так, на блокпосту поблизу Слов'янська правоохоронці виявили безвісти зниклого підлітка зі Львівщини. Більше тисячі кілометрів 17-річний хлопець подолав автостопом, не маючи при собі жодних документів. Зі слів підлітка, він мав намір приєднатись до лав військових. Хлопця повернуто додому.

Майже у 95% зниклих дітей правоохоронці розшукували в перші години їх зникнення. Днями за добу слов'янські поліцейські двічі шукали дітей. В одному випадку загубилася 6-річна дитина просто під час прогулянки з батьками, в іншому – 16-річна дівчина пішла на озеро, не попередивши батьків.

Всього співробітники Слов'янського відділу поліції розшукують ще 457 осіб, 377 з них – за скоєння злочинів.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета