До Дня слідчого. «Помилка в роботі виключена, за кожною кримінальною справою долі людей» - старший слідчий Анна Коломієць

30.06.2020


За десять років служби в слідчому відділі поліції Слов'янська Анна здійснила понад тисячі оглядів місць скоєння злочинів, допитала більше п’яти тисяч громадян та направила до суду близько 500 кримінальних провадження. Незважаючи на «чоловічу» професію, вона залишається люблячою жінкою і мамою.

Капітан поліції Анна Коломієць у 2010 році закінчила магістратуру Харківського національного університету внутрішніх справ. В своїй родині жінка перша, хто служить в поліції. Обдумуючи вибір професії, вважала, що саме робота в правоохоронних органах завжди буде затребувана і ніколи не втратить свою актуальність, але і, звичайно, хотілося приміряти форму.

Правоохоронна система - це величезний механізм. Для того щоб розкрити злочин потрібна злагоджена робота працівників усіх служб: оперативників, дільничних інспекторів, експертів - криміналістів та інших служб в системі ОВС.

Наркоторгівля, підробка документів, майнові злочини – це не повний перелік справ, які 31 – річна Анна направляла до суду. Одночасно доводилося розслідувати більше десяти кримінальних проваджень.

«Я впевнена, що у роботі немає відмінностей, дівчина розслідує кримінальну справу або чоловік. У мене часто запитували, які кримінальні справи запам'яталися найбільше. Однозначної відповіді не можу дати, бо кожна справа особлива. Кожен день слідчі займаються чимось новим, не рутинним», - говорить слідча.  

Анна розповідає, що від роботи відпочивати, якщо ти не у відпустці, неможливо. Якщо ти вдома або в дорозі на роботу, то подумки все одно там - «на роботі», обдумуєш ту чи іншу справу, тактику. При цьому кожну вільну хвилину вона намагається присвятити своїм рідним і близьким.

Незважаючи на всі труднощі, робота слідчого Анні дуже подобається і з часом все більше і більше вона переконується в правильності зробленого вибору. Незважаючи на «чоловічу» професію, вона залишається люблячою жінкою і мамою.

Напередодні професійного свята Анна Коломієць бажає своїм колегам досягнення нових професійних висот, твердості духу та мудрості у рішеннях. Щоб вдома завжди чекали найрідніші люди, а тепло їхніх сердець дарує радість життя та надихає на служіння.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета