З початку року слов'янські поліцейські виявили більше 600 порушників дорожнього руху

03.04.2020


Майже кожен десятий порушник - перебував за кермом транспорту в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Чи доводилося вам бути свідком порушення правил дорожнього руху? Можливо, ви й самі це дозволяли собі?

Свої вчинки порушники пояснюють по різному: «дуже поспішаю», «на пішохідному нікого не було, тільки тому я проїхав на червоне», «тут зручніше переходити», «далеко до пішохідного переходу». А водії, які керували в стані сп’яніння, завжди заперечували факт вживання алкоголю чи наркотичних речовин.  

За три місяці співробітники ГРПП виявили 55 нетверезих водіїв, при цьому багато з них перевозили пасажирів. Керування у стані алкогольного чи іншого сп’яніння є найтяжчим порушенням у сфері безпеки дорожнього руху. 

Порушники притягуються до відповідальності за ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення (керування транспортними засобами із ознаками алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції).

Також серед порушників водії, які керували транспортними засобами без документів, використовували підроблені техпаспорти чи порушували правила маневрування. 

Не важливо хто ви – пішохід, водій, чи пасажир – кожен учасник дорожнього руху в дорозі має бути відповідальним.

Поліцейські закликають водіїв усіх видів транспорту не порушувати швидкісний режим, дотримуватися правил маневрування, обгону, проїзду перехресть, залізничних переїздів і пішохідних переходів.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета