У Слов'янську поліцейські та представники органів влади перевіряють ринки на можливість відкриття їх в умовах карантину

01.04.2020


Умови для відкриття дуже жорсткі. Такі як півтора метри між продавцями, регулярна дезінфекція, наявність засобів індивідуального захисту. У Слов'янську за порушення правил щодо карантину поліцейські склали 11 адмінпротоколів.

У Слов’янську почала роботу комісія з питань перевірки обмежувальних заходів з протиепідемічного режиму, яка проводить перевірки об’єктів торгівлі та транспорту. До комісії входять представники Держпродспоживслужби, міської ради, адміністрації ринків та правоохоронних органів.

Зараз обстежуються ринки «Центральний» та «Лісний».

Працювати ринки зможуть тільки за умови дотримання протиепідеміологічних норм. Наразі остаточного рішення щодо їх відкриття ще немає. 

За два тижні слов'янські поліцейські зафіксували 11 фактів порушення карантинних заходів. Серед них 2 протоколи складені на водіїв маршрутних автобусів, 9 – на продавців та підприємців, які торгували тимчасово забороненим товаром.

Також поліцейські притягують до відповідальності жителя Слов'янська, який поширював неправдиві чутки у зв’язку із введенням у державі режиму карантину.

Правоохоронці продовжують заходи із запобігання поширенню коронавірусної інфекції та охорони правопорядку. Забезпечення безпекових заходів здійснюється виключно в засобах індивідуального захисту.

Крім забезпечення карантинних заходів, поліцейські продовжують виконувати свою повсякденну роботу, реагувати на заяви та повідомлення громадян.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета