За керування транспортом в стані сп’яніння поліцейські зупинили з початку року майже 1000 водіїв

01.04.2020


За три місяці групи реагування поліції Донеччини задокументували понад 12 тисяч порушень безпеки на дорозі. Поліцейські також зафіксували спроби порушників надати хабар правоохоронцям. Відтак, окрім адміністративної відповідальності фігуранти «заробили» й кримінальну.

Лише у березні зареєстровано три випадки, коли водії намагалися підкупити поліцію, щоб уникнути покарання за порушення правил дорожнього руху.

13 березня в м. Добропілля та в м. Мангуш водії, які знаходились в стані алкогольного сп’яніння, пропонували поліцейським хабар у розмірі 1000 і 2000 гривень.

19 березня в м. Мирноград правоохоронці зупинили чоловіка, який керував транспортом без документів. Водій спробував вирішити питання про непритягнення його до адміністративної відповідальності, але пропозицію надання неправомірної вигоди було задокументовано.

Відносно усіх правопорушників складено адміністративні протоколи та відкрито кримінальні провадження за спробу підкупу.

З початку року поліція виявила майже 1000 нетверезих осіб за кермом, тобто більше десяти осіб щодня виїжджають на дорогу в стані сп’яніння. А це – одна з топ-причин смертності і травматизму на дорогах (після перевищення швидкості, порушення правил проїзду перехресть тощо).

Нагадаємо, близько 500 поліцейських несуть службу в складі груп реагування поліції по всій області. Наряди реагують на виклики громадян і забезпечують безпеку дорожнього руху.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета