На Донеччині суд виніс перші рішення щодо закладів, де поліція виявила порушення правил карантину

24.03.2020


На порушників накладено штрафів на суму понад 50 тисяч гривень. Адміністративну відповідальність понесли особи, які продовжували здійснювати торгівлю всупереч закону та попередженням поліцейських у містах Слов’янськ і Курахове.

Суди Донецької області розглянули перші два адміністративні протоколи за ст. 44-3 КУпАП «Порушення правил щодо карантину людей».

У Кураховому поліцейські винесли постанову на власницю торгівельного павільйону, де було організовано продаж і вживання спиртних напоїв. Жінка не припинила роботу закладу і продовжувала приймати відвідувачів, чим порушила санітарно-протиепідемічні правила в період дії карантину. За рішенням суду, вона має сплатити у місцевий бюджет 34 000 гривень штрафу.

Аналогічне рішення прийняв суд в Слов’янську, де до відповідальності притягнено продавця магазину непродовольчих товарів. На особу накладено штраф в розмірі 17000 гривень.

Поліцейські продовжують профілактичну роботу з громадянами, під час якої інформують про необхідність дотримання карантинних заходів. Головне завдання поліції – не покарати, а запобігти небезпеці.

Станом на ранок 24 березня на Донеччині складено 145 адміністративних протоколів відносно суб’єктів господарювання та пасажирських перевізників, які порушили правила карантину, незважаючи на попередження правоохоронців.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета