З початку року слов'янські поліцейські майже 50 разів з незаконного обігу вилучали наркотичні речовини

24.03.2020


В результаті проведення спецзаходів щодо протидії наркозлочинності поліцейські вилучали прекурсори та різні наркотичні речовини, такі, як канабіс, первитин, опій ацетильований тощо.

Наркотичні речовини громадяни зберігали вдома чи намагалися перевезти через блокпости. Зазвичай, правопорушники пояснюють, що знайдені у них наркотики вони зберігали чи виготовляли виключно для власних потреб.

Так, один з мешканців Слов'янська створив зі свого житла наркопритон. У будинку 26 – річного правопорушника поліцейські вилучили заборонені речовини та засоби для їх приготування.

Ще одну нарколабораторію оперативники ліквідували у центрі міста. Під час ліквідації притону поліцейські виявили у квартирі власника та чотирьох його знайомих. Чоловіки віком від 28 до 39 років мали ознаки тривалої наркотичної залежності.

Жителі Слов'янського району зберігали за місцем мешкання переважно марихуану. Так, оглянувши будинок, двір та господарчі будівлі 58-річного жителя селища Карпівка, правоохоронці виявили оброблений канабіс в скляних банках загальною вагою більше 1 кг. Наркотична речовина зберігалась у домоволодінні.

Майже десять громадян намагалися перевезти наркотичні засоби через блокпости поблизу Слов'янська. Всі наркотичні речовини вилучені.

Деяких із зловмисників вже притягнуто до кримінальної відповідальності. Щодо інших правопорушників матеріали направлені до суду, або знаходяться на стадії досудового розгляду.

Слов'янський відділ поліції

Донецькій області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета