До вихованців слов’янського соццентру завітали лігівці

24.02.2020


Кожен з нас мріє бути щасливим, почутим та мати справжню міцну родину, але не всі мають таку можливість. На жаль, і в м. Слов’янську є такі діти, які з певних причин не живуть з батьками. Їх тимчасовим місцем перебування став Центр реабілітації. Лігівці не байдужі до діточок Центру і не раз відвідували його вихованців.

Зазвичай  центр зустрічає гостей на свята чи значні події. Та чому б не відвідати малечу просто так і подарувати їм найдорогоцінніший подарунок, у вигляді спільно проведеного часу за виготовленням оригамі, читанням книжок, іграми та цікавими і не вимушеними розмовами про все на світі. 

"Такі зустрічі вкрай важливі тим, хто перебуває в центрі. За декілька годин, які ми провели з дітками, я зрозуміла, що для них безцінне, коли їх слухають, цікавляться їхніми емоціями, обіймають, підтримують... На якийсь час вони забули про жахіття своїх реальностей, смуток та образи, це були просто радісні, усміхнені та відкриті хлопчики і дівчата. А найголовніше, дивлячись на них, повністю переоцінюєш своє життя і починаєш цінувати те, що ще з ранку вважав звичністю, " - вважає учасниця ГО «Ліга майбутніх поліцейських» Ангеліна Чехлай.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета