Приєднуйся. Слов'янські випускники шкіл дізнаються, як стати правоохоронцем

21.02.2020


У межах профорієнтаційної роботи поліцейські та курсанти знайомлять учнів одинадцятих класів з умовами вступу до закладів вищої освіти системи ОВС за денною формою навчання зі специфічними умовами навчання.

Свої виступи курсанти починала з розповіді про особливості й необхідності роботи поліцейських. Під час бесіди вони акцентували увагу на необхідності визначення своєї майбутньої професії та початку підготовки до вступу в вищий учбовий заклад.

З моменту зарахування курсантам присвоюється звання "рядовий поліції", видається службове посвідчення, жетон та формений одяг. Період навчання (4 роки) зараховується до стажу служби в Національній поліції.

Підлітки задавали різноманітні питання: які факультети готують тих чи інших фахівців, як проходять співбесіди та екзамени, які документи необхідно надавати для цього. Деякі з них вже визначились зі своєї майбутньою професією й готові поповнити ряди молодих поліцейських.

Понад 200 хлопців та дівчат були поінформовані про умови та переваги навчання в відомчих закладах.

Нагадуємо майбутнім абітурієнтам, що  отримати додаткову інформацію про правила вступу до юридичних вишів України можна у секторі кадрового забезпечення Слов'янського відділу поліції (м. Слов'янськ, вул. Університетська, 30) або на сайті osvita.np.gov.ua.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета