Познач себе на дорозі. Слов’янські поліцейські проводять профілактичну акцію із запобігання травматизму у ДТП

14.02.2020


Поліцейські груп реагування посилилюють патрулювання аварійно-небезпечних ділянок, а також проводять зустрічі з учасникам дорожнього руху та радять, як зберегти життя на дорозі.

 

Згідно до аналізу найбільше аварій відбувається ввечері та вночі. Тож акцію назвали “Познач себе”. Її головна мета: нагадати про важливість дотримання правил дорожнього руху та заохотити громадян позначити себе на проїзній частині у темний час доби.

Поліцейські зустрілися з водіями автотранспортного підприємства та обговорили питання дотримання вимог транспортної дисципліни та безпечного керування службовим автотранспортом. Інспектори розповіли і про найпоширеніші порушення ПДР та причини дорожньо-транспортних пригод.

Oсновними причинами аварій за участю пішоходів є перехід у невстановленому місті, несподіваний вихід на проїжджу частину, погіршення погодних умов, а також недостатня видимість на автодорогах.

Водій автомобіля виявляє пішохода, що має світловідбиваючі елементи із значно більшої відстані в порівнянні з пішоходом без них. При русі з ближнім світлом фар відстань збільшується з 25-40 метрів до 130-140 метрів, а при русі з дальнім світлом - відстань збільшується до 400 метрів. При застосуванні світловідбиваючого елементу ризик наїзду на пішохода знижується в 6-8 разів!

Шановні водії та пішоходи! Будьте обережні в умовах недостатньої видимості та не порушуйте правила дорожнього руху.

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета