Слов'янські поліцейські вшанували пам'ять учасників війни в Афганістані

14.02.2020


15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. У другій половині XX сторіччя українці брали участь у 24 локальних війнах та збройних конфліктах на території 16 іноземних держав.

Найбільш масштабною та трагічною була війна в Республіці Афганістан. З 1979 до 1989 року у ньому брали участь близько 150 тисяч українців. Більше 3 тисяч з них загинули, 8 тисяч отримали поранення і половина з них повернулися додому інвалідами.

Зі складу правоохоронців Слов’янська на заслуженому відпочинку знаходяться сім воїнів-інтернаціоналістів, які не один десяток років гідно несли службу в органах внутрішніх справ свого міста.

У цей знаменний день їх привітали співробітники Слов'янського відділу поліції на чолі із начальником Станіславом Загурським. Ветерани отримали подяку за мужність, стійкість і вірність, найщиріші побажання здоров'я та довголіття.

Також правоохоронці приєдналися до урочистого міського мітингу - реквієму. Загиблих вшанували хвилиною мовчання та покладанням квітів до пам'ятного знаку.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета