Слов'янські оперативники викрили гральний заклад, замаскований під кальян – бар

09.01.2020


Мобільна група, яка моніторить дотримання норм законодавства щодо заборони функціонування будь-яких гральних закладів, припинила діяльність підпільного закладу, де велися незаконні азартні ігри. Вилучено обладнання на суму майже 80 тисяч гривень.

Нагадаємо, Кабінет міністрів України прийняв Постанову, відповідно до якої скасував деякі положення наказу Комітету з питань регуляторної політики та підприємництва Міністерства фінансів від 12 грудня 2002 року про заборону грального бізнесу в Україні. У Слов'янську функціонувало 25 гральних закладів, зокрема і лотереї, які втратили можливість працювати в законному полі. 

Мобільні групи поліції в постійному режимі здійснюють моніторинг, а також превентивні заходи стосовно профілактики незаконного грального бізнесу.

Так, в ході проведення невідкладних слідчих дії в гральному закладі поліцейськими виявлено та вилучено техніку, яка використовувалась для надання послуг, а саме 4 одиниці комп’ютерної техніки з інтегрованим програмним забезпеченням. Загальна вартість вилученого майна складає близько 80 тисяч гривень.

Правоохоронці встановлюють організаторів незаконного грального закладу.

Поліцейські звертаються до всіх громадян із проханням у разі виявлення функціонування таких закладів повідомляти інформацію на спецлінію «102».

Слов'янський відділ поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета