У Слов'янську поліцейські та лігівці навчали школярів розпізнавати небезпеку торгівлі людьми

03.12.2019


В рамках соціальної акції «16 днів активності проти гендерного насильства» - у школах Слов’янська проходять зустрічі поліцейських та лігівців зі школярами. Головна мета – підвищення рівня обізнаності дітей про причини і наслідки торгівлі людьми та примусової експлуатації дітей.

Для проведення профілактичної роботи серед дітей патрульні поліцейські та учасники «Ліги майбутніх поліцейських» використовують настільну гру «Ліза та її друзі подорожують світом». В ігровій формі школярі закріпили знання правил безпечної поведінки поза школою та під час подорожей.

Діти дізналися про те, як убезпечити себе, щоб не стати жертвою торгівлі людьми, куди звертатися при виїзді за кордон та як, діяти у разі втрати документів.  

Також школярам нагадали про необхідність бути пильними та уважними до прохань незнайомців на вулиці та до об’яв в інтернеті, де пропонують великі гроші за ту чи іншу роботу, або хтось невідомий наполегливо пропонує знайомство та дружбу.

Подібні заходи і надалі будуть проводити для дітей співробітники поліції, аби молодь з дитинства була обізнана в питанні своїх прав та їх захисту.

Якщо ж вам здасться, що хтось намагається вами маніпулювати чи робить якісь непристойні пропозиції, обов’язково зверніться до батьків та негайно повідомте про такий факт поліцію за номером 102.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета