Поліція Донеччини долучилася до всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» (+ВІДЕО)

28.11.2019


«Наша мета – максимальна обізнаність населення, як діяти у випадках домашнього насильства», – на цьому наголосив заступник начальника управління превентивної діяльності поліції Донеччини Олександр Віт під час спільної наради з представниками місцевої влади та громадської організації «Рада жінок Донеччини».

В рамках всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» співробітники превентивної діяльності поліції в Донецькій області домовилися про подальшу взаємодію та проведення низки спільних заходів з представниками громадськості та міськвлади щодо протидії домашнього насильства.

Серія тренінгів, круглий стіл серед співробітників правоохоронних органів та громадський захід з кількома локаціями – далеко не всі заплановані кампанії і акції, направлені на обізнаність населення відносно будь-яких проявів насильства.

«Жінки мають знати, що вони захищені, що поліція поряд та допоможе, а громадськість повинна бути нетерпима до тиранії»,- розповів заступник начальника управління превентивної діяльності поліції Донеччини Олександр Віт.

В свою чергу поліцейські працюють над запобіганням та протидією домашнього насильства. Як раніше повідомлялося, з початку року дільничні офіцери поліції задокументували майже 4800 фактів домашнього насильства, до кримінальної відповідальності притягнуто 51 порушника. Мобільні групи, що виїжджають на такі виклики, не тільки документують факти тиранії, а також у разі необхідності ізолюють жертву насильства, яку відвозять у соціальний центр (шелтер), де вона отримає тимчасовий притулок, психологічну допомогу та все необхідне для життя.

Де можуть допомогти в разі сімейного насильства:

Поліція - всеукраїнський телефон Національної поліції України - 102.

Електронна адреса ГУНП (для електронних звернень громадян): gupolice@dn.npu.gov.ua

На базі громадської організації «Ла Страда-Україна» функціонує національна «гаряча лінія» з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації – 116 123.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета