Лиманські поліцейські розшукали бабусю та її онучок, які заблукали у лісі

26.11.2019


Розуміючи всю небезпеку, в якій опинилися діти та літня жінка, а саме вечірній час доби, погодні умови, відсутність мобільного зв’язку та світильних приладів правоохоронці доклали максимальних зусиль, щоб як найшвидше їх розшукати. За 2 години загублених знайшли цілими і неушкодженими.

Близько 17:00 на спецлінію «102» звернулась 36-річна жителька Лимана. Жінка розповіла, що вона з родиною приїхали на відпочинок в село Щурове. Її доньки - 7 та 12 років, разом з 51- річною бабусею пішли до лісу та довгий час не повертаються. Мобільного телефону вони при собі не мають.

На пошуки зниклих була задіяна максимальна кількість поліцейських та працівників лісового господарства. Злагоджена робота дала свій позитивний результат. Вже близько 19.00 діти з бабусею були знайдені.

Як розповіла жінка, після довгої прогулянки, зрозуміла, що вони заблукали та почала шукати вихід з лісу, але безрезультатно. Знайшли заблукалих, на щастя, цілими і неушкодженими.

Інспектори ювенальної превенції провели з дорослими профілактичну бесіду щодо недопущення в подальшому подібних випадків.

Поліція звертається до всіх громадян: якщо у вас пропав родич або близька людина, то в першу чергу повідомте про це за номером «102», а вже потім починайте самостійні пошуки. У цьому випадку дорогоцінний час не буде втрачено, і шанси розшукати ваших близьких значно зростуть.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета