Поліцейські проводять перевірку за фактом конфлікту у розважальному закладі Слов'янська

24.11.2019


В заяві одного із учасників конфлікту йдеться про те, що в розважальному закладі Слов'янська виконуються пісні, які пропагують армію країни-агресора.  Інформація внесена до Єдиного обліку заяв та повідомлень.

23 листопада близько 03.00  в поліцію надійшло повідомлення про конфлікт між заявником та працівниками караоке-бара. Чоловік розповів, що суперечка сталася через те, що він декілька разів зробив зауваження робітникам закладу, які на замовлення інших клієнтів, ставили пісні, що вихваляють армію країни-агресора.

Під час написання письмової заяви між заявником та іншим відвідувачем знов виник конфлікт, і чоловік не написавши заяву, пішов з закладу.

Пізніше одним із учасників події в соціальній мережі була опублікована інформація про інцидент. Також в публікації йшлося про бездіяльність співробітників  поліції.

Керівництвом обласного главку поліції за даним фактом призначено проведення службового розслідування, в ході якого буде дана об’єктивна, принципова та законна оцінка діям правоохоронців.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета