В Лимані призначений новий керівник відділення поліції

11.11.2019


Наказом ГУНП в Донецькій області підполковник поліції Олександр Безщасний призначений тимчасово виконуючим обов'язки начальника підрозділу. Раніше він обіймав посаду начальника чергової частини Головного управління Національної поліції Донеччини.

Нового тимчасово виконуючого обов’язки начальника Лиманського відділення поліції представив особовому складу начальник Слов’янського відділу поліції Станіслав Загурський.

Він зазначив, що підполковник Безщасний має великий досвід роботи на керівних посадах, а підрозділ є по справжньому боєздатним і готовим вирішувати будь-які поставлені перед ним завдання.

В органах внутрішніх справ Олександр Безщасний працює з 1995 року. Починав свою службу з посади помічника оперуповноваженого в Харцизьку. З 2005 року займав різні керівні посади.

Олександр Безщасний висловив упевненість, що разом з особовим складом ретельно працюватиме над виконанням поставлених завдань.

На заході також були присутні представники міської влади та силових структур.

Голова Лиманської міської ради Петро Цимідан зазначив, що багаторічні роки співпраці з поліцією довели, що вона завжди готова до виконання складних завдань.

Після представлення, новий очільник вручив першочергові спеціальні звання двом співробітникам Лиманського відділення поліції та провів оперативну нараду з особовим складом.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета