У Cлов’янську поліцейські виявили автомобіль "сумнівного" походження

07.11.2019


Під час перевірки документів 41-річна мешканка Слов’янська надала правоохоронцям свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу з явними ознаками фальсифікації.

Правоохоронці систематично затримують транспортні засоби з перебитими номерами двигунів, підробленими свідоцтвами про реєстрацію, автомобілі-двійники, не розмитнені автівки. 

В зв’язку з тим, що такі машини коштують дешевше, покупці, намагаючись зекономити, не замислюються про походження авто, та купують їх без оформлення та перевірки у сервісному центрі МВС. Неприємна правда випливає вже під час перевірки поліцейськими автомобілю по базам даних, або при проїзді повз систем відеоконтролю, коли транспорт вже знаходиться у користуванні нового власника.

Так, під час відпрацювання інспектори ГРПП зупинили «Opel». Перевірка документів та звірка номерів вузлів і агрегатів виявила, що техпаспорт на транспортний засіб підроблений, номер кузова не співпадає з базою даних.

Після проведення криміналістичних експертиз по встановленню походження технічного паспорту на авто, буде прийнято остаточне рішення згідно чинного законодавства.

За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 358 «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів» Кримінального кодексу України.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета