Поліцейські Донеччини взяли участь у семінарі з міжнародних стандартів правоохоронної діяльності

06.11.2019


За ініціативою представників управління забезпечення прав людини та Міжнародного комітету Червоного Хреста у Слов’янську пройшов тренінг для працівників карного розшуку та слідчих Донецької області.

Поліцейські вдосконалювали свої знання з міжнародних правил та стандартів правоохоронної діяльності разом з Клаудією Люпеа, міжнародне гуманітарне право розглядали разом з Тетяною Соколан, а права людини в діяльності поліції - з представниками Управління забезпечення прав людини НПУ Ольгою Светлічною та Євгеном Ліпаєвим.

Клаудія Люпеа  27 років працювали в поліції Румунії і є полковником запасу. Під час миротворчої місії ООН в Ліберії керувала поліцейськими операціями. У рамках семінару вона розповіла, як розслідуються злочини, яким чином проводиться затримання та тримання під вартою, як відбувається застосування фізичного впливу та вогнепальної зброї саме в Європі.

Також оперативники та слідчі дізналися про основні принципи та джерела міжнародного гуманітарного права, ведення воєнних дій і обговорили співпрацю у питаннях пошуку зниклих, зокрема на окупованих територіях та ідентифікації загиблих.

Уповноважена голови Національної поліції з питань дотримання прав людини Ольга Светлічна окремо зупинилася на ролі прав людини в діяльності поліції. Вона відзначила, що поліцейські повинні кожного дня працювати над собою, ставати професійнішими аби поліцейський сервіс ставав якіснішим і люди відчували себе у безпеці.

Крім цього присутні говорити про стандарти поліцейської етики та основні права і обов’язки правоохоронних органів.

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета