«Безпека дорожнього руху – це життя». За добу слов'янські поліцейські задокументували 9 порушень ПДД водіями пасажирського транспорту

09.10.2019


На маршрутах виявлені автобуси, в яких встановлені додаткові сидіння (вдвічі більше ніж передбачено виробником), заблоковані чи несправні виходи, шини мають значні пошкодження. Серед інших правопорушень перевізників – керування транспортом без необхідних документів.

На території держави поводиться комплекс профілактичних заходів, спрямованих на запобігання ДТП і травматизму на дорогах, забезпечення безпеки дорожнього руху. А саме аварії за участю перевізників призводить до тяжких наслідків, адже в громадському транспорті постійно знаходиться багато людей, тому може постраждати значна кількість пасажирів.

Перевірку пасажирського транспорту співробітники ГРПП проводили спільно з працівниками «Укртрансбезпеки».

Правоохоронці перевірили 20 автобусів, майже в кожному другому були виявлені невідповідності вимогам стандартів, що стосуються безпеки дорожнього руху.

Відносно водіїв складено адміністративні постанови за ч.1,2,3  ст.121 «Порушення правил перевозки пасажирів» КУпАП. Повторність вищевказаних правопорушень передбачає позбавлення права керування транспортними засобами на строк від трьох до шести місяців або адміністративний арешт на строк від п’яти до десяти діб.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета