На порушників дорожнього руху накладено штрафів на суму понад 3 мільйона гривень

08.10.2019


З початку року на території обслуговування поліцією Слов'янська виявлено майже 3 тисячі фактів порушення правил дорожнього руху, з них понад 200 – керування транспортним засобом в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. З нетверезих водіїв стягується більше 2 мільйонів гривень.

Не зважаючи на те, що поліцейські постійно проводять профілактичні заходи, водії продовжують сідати за кермо транспортного засобу в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. З початку року співробітниками ГРПП в Слов'янському районі (без урахування Слов’янська, місто обслуговує патрульна поліція) виявлено 208 таких правопорушників.

Під дією наркотичних речовин за кермо сіли майже 60 чоловік.

На порушників складені адмінпротоколи за ст. 130 КУпАП, водійські посвідчення вилучені, а водії відсторонені від керування.

Керування у нетверезому стані карається штрафом в розмірі 10200 гривень з обов’язковим позбавленням права керування автотранспортом терміном на один рік. При повторних порушеннях застосовуються більш суворі санкції.

Звертаємо увагу громадян, якщо ви стали свідком порушення правил дорожнього руху, зокрема керування автомобілем у стані сп’яніння, повідомте про це за телефоном 102. Ваша небайдужість врятує людські життя.

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета