За 8 місяців слов'янські поліцейські більше 28 тисяч разів реагували на повідомлення громадян

17.09.2019


Така цифра була озвучена під час засідання робочої групи з громадської безпеки та соціальної згуртованості. Взаємодія з громадськістю, протидія домашньому насильству, виявлення злочинів на блокпостах, новітні методи в роботі з дітьми – результати діяльності підрозділу поліції за 8 місяців.

На засіданні робочої групи з громадської безпеки заступник начальника Слов'янського відділу поліції Михайло Чинчевич відзвітував про роботу поліції в поточному році.

Попередження вуличної злочинності, реагування на повідомлення про правопорушення, забезпечення безпеки масових заходів та дорожнього руху, робота з дітьми, взаємодія з громадськістю, розкриття злочинів - все це входить до службових обов’язків співробітників поліції.

З початку року до Слов’янського відділу поліції надійшло 28602 повідомлення від громадян - на кожне з них було організовано належне реагування. 1082 події були кваліфіковані, як злочини кримінального характеру - за ними поводились досудові розслідування

За 8 місяців на території обслуговування скоєно 24 пограбувань та розбоїв (21 з них розкрите), 70 крадіжок (34 розкриті), за скоєння домашнього насильства притягнуто до адміністративної відповідальності 429 осіб.

На території обслуговування сталось 485 дорожньо-транспортних пригод, 51 учасник яких травмувався та 2 загинули.

Також мова йшла про діяльність блокпоствів, роботу з дітьми, реалізацію профілактичних програм та проектів у взаємодії з ПРООН.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета