10 адмінпротоколів, або як "гуляли" на День міста неповнолітні мешканці Слов'янська

09.09.2019


У день проведення масових заходів співробітники Слов'янського відділу поліції провели профілактичний рейд, який допоміг попередити різні надзвичайні події та правопорушення за участю підлітків.

Для співробітників кожного територіального підрозділу поліції масовий захід на території обслуговування - це справжнє випробування професійних якостей. Із врахуванням міста, часу, відвідуваності та інших особливостей кожного розробляються плани з охорони громадського порядку.

Цілі правоохоронців при цьому - оперативно зреагувати на будь-яке порушення, конфлікт або надзвичайну подію, а ще краще - попередити їх.

Минулої суботи всі сили та засоби слов'янських правоохоронців були спрямовані на те, щоб святкування Дня міста пройшло у безпеці. Особливу увагу було приділено неповнолітнім - інспектори з ювенальної превенції проводили рейд у районі проведення масових заходів, перевіряли торгові і розважальні заклади, оглядали всі місця, де збиралась молодь.

У результаті превентивних заходів правоохоронці виявили 8 підлітків у стані сп'яніння - всі вони розпивали алкогольні напої у "затишних" місцях поблизу центральної площі. Як виявилось, пиво та інші "дорослі" напої їм допомогли придбати "добрі" перехожі.

Кожен з юних порушників був переданий батькам, більшість з яких подякувала правоохоронцям за їх роботу та висловила думку: "краще забирати дитину у поліцейських, ніж у медиків". 

Стосовно неповнолітніх віком 16-17 років було складено протоколи за ст. 178 КУпАП (Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв у заборонених законом місцях або поява у громадських місцях у п’яному вигляді), за підлітків 14-15 років відповідатимуть батьки згідно до ст. 184 КУпАП (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей).

Також ювенальні поліцейські склали 2 протоколи за паління підлітками на дитячих майданчиках.

Поліція нагадує жителям Слов'янська і району про те, що дорослі повинні завжди знати, де і з ким знаходяться їх діти. Контроль за їх поведінкою та своєчасне звернення до правоохоронців допоможе запобігти більшості проблем у вихованні неповнолітніх.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета