Ліза Реброва - випускниця «Ліги майбутніх поліцейських», капрал поліції та чемпіонка з пауерліфтингу

21.08.2019


Ліза родом з Лиману.​ В свої 20 років Єлизавета вже служить народові України. Дівчина проходить стажування у групі реагування поліції Маріуполя, а втілення дитячої мрії почалося зі вступом до молодіжної громадської організації. Для неї це тільки початок – маленький крок назустріч великому майбутньому у поліції.

Ліза родом з Лиману. Боротися зі злочинністю та захищати права людей дівчина мріяла з самого дитинства. Батьки підтримували бажання єдиної красуні доньки, адже вона завжди була сильною та цілеспрямованою. Навіть обрала для себе силовий вид спорту – захопилася пауерліфтингом, стала призеркою України та чемпіонкою Донецької області.

Коли дівчина навчалася у 10 класі, до школи завітали інспектори ювенальної превенції з презентацією нового проекту – молодіжної громадської організації «Ліга майбутніх поліцейських».

Дівчина була однією з перших, хто вступив до Ліги, де не тільки дізналася більше про роботу поліцейських, а й знайшла нових друзів, на яких рівнялася.

«Ліга» допомогла мені зрозуміти, наскільки я хочу бути частиною великої поліцейської родини. Я побачила роботу зсередини, що кожен співробітник є маленьким гвинтиком великого механізму, який створений для захисту громадян»,- каже Єлизавета Реброва.

Вже через рік, закінчивши школу і не вагаючись ані на мить, Ліза вступила до Харківського національного університету внутрішніх справ за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».

Восени 2018 року курсантка відомчого вишу прийшла на службу до рідного відділення поліції на посаду помічника дільничного, а зараз проходить стажування у секторі реагування патрульної поліції в Маріуполі.

«Моя кар’єра тільки розпочалася, проте я розумію, що це не просто робота – це поклик, натхнення і родина»,- зізнається капрал поліції.

Поліцейська займається аналітикою, на рівні з чоловіками заступає в наряди та виїжджає на відпрацювання міста. ЇЇ дорога на шляху до успіху тільки почалася, і може саме ця наполеглива та сильна білявка стане першою генералкою на Донеччині.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета