Працівнику кадрів дуже важливо вміти професійно розбиратися в людях і оцінювати здатності фахівців, - Наталя Тернова

19.08.2019


Професія поліцейського – непроста й дуже відповідальна. Вона вимагає від кожного правоохоронця захищати громадян, несучи особисту відповідальність. І, як не дивно,  представниць жіночої статі у такій нелегкій та відповідальній професії з кожним роком більшає.

Робота в поліції починається з кадрів. До співробітників цієї служби доводиться звертатися постійно, але при цьому самі кадровики залишаються за «кадром», про них мало що відомо.

Вже 16 років старший інспектор кадрового забезпечення Слов’янського відділу поліції майор поліції Наталія Тернова докладає чимало зусиль до формування позитивного іміджу поліції та популяризації професії правоохоронця у населення та, насамперед, у молоді Лиманщини.  

Маючи багаторічний досвід кадрової роботи за плечима, вона постійно та наполегливо працює з різними верствами населення. До її основних обов’язків входить як правовиховна робота зі школярами,  так і з працівниками різних трудових колективів.

«Роль кадрових підрозділів - одна з ключових в поліції. Від підбору і постійного навчання співробітників, від професіоналізму всього особового складу залежить виконання завдань, які стоять перед правоохоронцями», - розповідає Наталя.

У межах профорієнтаційної роботи майор поліції Наталія Тернова постійно проводить зустрічі зі школярами учбових закладів. Питань від молоді надходить чимало та основна мета жінки-поліцейської - націлити дітей на необхідність визначення своєї майбутньої професії та початку підготовки до вступу у відповідний вищий учбовий заклад для поповнення рядів молодих правоохоронців.

Однак, без уваги Наталії й не лишаються ветерани й пенсіонери правоохоронних органів, які чимало внесли у справу боротьби зі злочинністю. Що може бути приємніше для них за турботу та увагу з боку молодого покоління. 

Також Наталія Тернова захоплюється волейболом та відстоює звання Лиманської команди на різних змаганнях.

Ось така вона жінка-поліцейський – тендітна та сильна!

 

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета