У 2020 році в Україні планується відкриття офісу підрозділу протидії наркозлочинності США

09.08.2019


Про це йшлося під час зустрічі першого заступника голови Нацполіції В’ячеслава Аброськіна та керівника офісу Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (DEA) Мін'юсту США у Варшаві Джейсона Шумахера.

Під час зустрічі сторони обговорили подальшу співпрацю з протидії міжнародній наркозлочинності.

Керівник офісу Адміністрації по боротьбі з незаконним обігом наркотиків (DEA) Мін'юсту США у Варшаві Джейсон Шумахер високо оцінив співпрацю з поліцейськими Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції України. 

«Ми цінуємо наше партнерство, нашу спільну роботу та  результати, які отримуємо. Ми багато працюємо над відкриттям офісу DEA у Києві. Зокрема, Посольство США докладає максимум зусиль для його відкриття. Тож впевнений, у 2020 році офіс запрацює», - сказав Джейсон Шумахер.

Він додав, що DEA на цей час має 92 офіси у понад 70 країнах світу. Відтак і українські поліцейські матимуть можливість приєднатися до цієї потужної команди з протидії міжнародної наркозлочинності. 

Перший  заступник  Голови Нацполіції В’ячеслав  Аброськін наголосив, що показники роботи співробітників Департаменту протидії наркозлочинності Нацполіції найвищі за останні 25 років.

 «За всю новітню історію України — за 25 років — жодного разу не проводилися такі масштабні та результативні спеціальні операції. Жодного разу не вилучались такі партії наркотичних речовин – кокаїну, героїну. Це наша з вами спільна перемога. Тільки у співпраці ми змогли досягти таких результатів», - зазначив В’ячеслав Аброськін.

Нагадаємо, поліцейські затримали учасників міжнародного наркокартелю та вилучили 400 кг кокаїну.

 

Департамент комунікації Національної поліції України

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета