Учасники проекту "Наш шлях - від зернятка до ниви" подорожувати мальовничим Закарпаттям

11.06.2019


Проект стартував за ініціативою ювенальної превенції поліції Донеччини. Учні з 6 шкіл, що розташовані на лінії розмежування, прибули до Ужгорода в перший день літа. Діти отримали чудову можливість поєднувати процес навчання із цікавими подорожами та екскурсіями.

Навчають дітей інспектори з ювенальної превенції, які стали тренерами з базових навичок медіації Наталія Язан зі Слов'янська, Олександр Гонтаренко з Краматорська та Ірина Грицай з Покровська.

Учасники проекту, а це діти з Мар'їнки, Красногорівки та  Курахово,  розмістились у готелі «Термал Стар», розташованому на висоті 150 м над рівнем моря, на березі озера, подалі від шумного центра міста. Діти мають чудову можливість поєднувати процес навчання із цікавими подорожами та екскурсіями.

За цей час діти вже встигли відвідати перлини Закарпаття - це замки Паланок, Чинадіївський та замок графів Шенборнів. Також у дітей була чудова можливість ознайомитись із роботою місцевих правоохоронців - вони побували у розташуванні патрульних поліцейських де їм розповіли про роботу спецпідрозділу тактико-оперативного реагування - ТОР, на який покладено обов`язки з охорони громадського порядку.

Учасників проекту чекає ще ціла низка тренінгів, круглих столів, брифінгів та інтелектуально-розважальних ігор.

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета