Співробітники п'яти підрозділів поліції Донеччини вдосконалювали свої навички з домедичної допомоги у Слов'янську

20.05.2019


Теоретичні та практичні заняття проводились для співробітників сектору реагування, які вчились оцінювати місце події, опитувати потерпілих, рятувати постраждалих у ДТП, надавати допомогу дорослим дітям у разі отримання ними різних ушкоджень та поранень.

Тренінг був організований співробітницею слов'янської поліції Мар'яною Ткаченко, яка раніше у складі групи з 16 українських правоохоронців проходила курси з кваліфікованої домедичної допомоги у Польщі. Після складання екзамену, що приймали досвідчені практикуючі медики, Мар'яна першою серед поліцейських Донеччини отримала сертифікат міжнародного зразка.

Співробітники секторів реагування зі Слов'янська, Лиману, Краматорська, Бахмуту і Костянтинівки засвоювали правові основи та заходи особистої безпеки при наданні домедичної допомоги. Правоохоронці вчились правильно оцінювати місце події та постраждалих, проводити серцево-легеневу реанімацію дорослих та дітей, надавати допомогу при інсульті та інфаркті, кровотечі, пораненнях, ураженні голови та хребта.

Отриманні знання у подальшому будуть використовуватись під час занять з функціональної підготовки у підрозділах поліції Донеччини.

По закінченню курсів поліцейські пройшли тестування та отримали сертифікати.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

 

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета