У Лимані мешканці «Безпечного будинку» зустрілись із дільничним офіцером поліції

14.05.2019


Громадяни дізнались про оперативну обстановку, отримали корисні поради та визначили проблемні питання, що їх турбували.

У 2017 року керівництво поліції Донеччини розпочало впровадження нової програми «Безпечний будинок». Після зустрічей з місцевими правоохоронцями та обговорення переваг даного проекту, мешканці Лиману почали реалізовувати його у своїх багатоповерхівках - на сьогодні "Безпечних будинків" у місті вже три.

Цей проект входить до єдиної стратегії розвитку системи МВС та має об'єднувати зусилля правоохоронців, місцевої влади, комітетів самоорганізації населення та об'єднань співвласників багатоквартирних будинків задля безпеки громадян. Тому співробітники Лиманського відділення поліції системно проводять зустрічі з мешканцями, на яких впроваджують принципи взаємодії з громадою.

Так, дільничний офіцер поліції провів збір мешканців "Безпечного будинку" по вул. Оборони (мікрорайон Заводський), що приєднався до проекту у листопаді 2018 року.

Під час зустрічі городяни відмітили, що порядок у під’їздах та прилеглої до будинку території значно поліпшився, порушень порядку майже немає та навіть відносини між мешканцями покращились. Також вони подякували лиманським правоохоронцям на швидкість реагування на їх звернення.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета