Коротко про тижневу роботу поліції Слов`янської оперативної зони

10.02.2019


Упродовж тижня до чергових частин Слов'янського відділу та Лиманського відділення поліції надійшло 953 повідомлення, 82 з них мали ознаки кримінальних правопорушень.

Під час патрулювання на залізничному вокзалі виявлено особу з підробленим паспортом. 43–річний чоловік намагалася посвідчити свою особу паспортом, який значиться як «втрачений» - за цим фактом Відкрито кримінальне провадження.

Слов'янські правоохоронці стали учасниками батьківських зборів у міській школі. Поліцейські розповіли про права та обов'язки дітей і дорослих, а також провели профілактику булінгу в учбовому закладі.

У Лимані поміщено до центру соцреабілітації чотирьох дітей, які проживали в антисанітарних умовах. Раніше в поле зору родина не потрапляла, але після того, як до поліцейських надійшло повідомлення про неналежне виховання дітей, її було взято на облік.

Дільничні офіцери поліції провели схід мешканців слов'янського мікрорайону "Славтяжмаш". Правоохоронці доповіли, що минулого року розглянули 870 звернень від громадян та склали 234 адміністративні протоколи - найчастішими порушеннями були дрібні хуліганства та крадіжки, виготовлення та придбання самогону, розпивання алкоголю у громадських місцях.  

Лиманські правоохоронці зустрілись з мешканцями «Безпечного будинку». На сьогодні у партнерстві з представниками громад реалізовано низку проектів з безпеки. 

Чотири роки позбавлення волі загрожує мешканцю Слов'янська, який спробував пограбувати магазин у центрі міста. 25-річний чоловік відкрито заволодів товаром торгового закладу, після чого намагався втекти.

Слов'янські лігівці провели для першокласників урок безпеки дорожнього руху. Підлітки нагадали малечі місця безпечного переходу проїжджої частини та навчали дорожнім знакам, закріпили знання про дорожній рух, правила безпечної поведінки на вулицях і в громадському транспорті.

Розпочалась чотириденне профілактичне відпрацювання на території обслуговування Слов'янського відділу поліції. Мета - зниження рівня аварійності та попередження злочинів із використанням транспорту.

Дільничні офіцери поліції звітували перед жителями мікрорайону «Хімік» та обговорили ряд питань, що стосуються громадської безпеки. Головними темами для спілкування стали боротьба з торгівлею алкоголю після 22:00 години, розпиття алкоголю в громадських місцях, порубка дерев.

У Слов'янську тричі судимий чоловік напав з ножем на випадкового знайомого. Завдавши тяжкі тілесні ушкодження опоненту, він кілька днів переховувався, але був затриманий співробітниками карного розшуку.

У Лимані затримано трьох зловмисниць-гастролерок, які під виглядом соцпрацівників обкрадали пенсіонерів по всій країні. Жінки діяли за заздалегідь відпрацьованою схемою: одна відволікала жертву, а інші «обшукували» оселі. 

У рамках програми "Рівний рівному": лігівці Слов'янська розповідають школярам про важливість здорового способу життя. Під час зустрічі діти висловлювали свої думки щодо шкідливих звичок, обговорювали причини їх "популярності" та засоби збереження свого здоров'я.

 

Слов’янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета