На півночі Донеччини посилено контроль поліції за дорожнім рухом

07.02.2019


Чотириденне відпрацювання пройде на теритріях обслуговування Слов'янського та Краматорського відділів поліції. Мета - зниження рівня аварійності та попередження злочинів із використанням транспорту.

Минулого року співробітниками Слов'янської та Лиманської поліції було виявлено близько 6 тисяч порушень правил дорожнього руху, 500 з них - це керування транспортом у нетверезому стані.

Існує декілька категорій причин ДТП: дії водіїв, поведінка пішоходів та велосипедистів на дорозі, керування у нетверезому стані, незадовільна якість доріг, погодні умови (остання є дуже актуальною у зимовий період).

Основні способи уникнути надзвичайних подій на дорозі - традиційні: увага, дисципліна та відповідальність всіх учасників дорожнього руху.

Профілактична спецоперація на автошляхах півночі Донецької області розпочалось сьогодні, 7 лютого.  Працівники поліції будуть виявляти аварійно-небезпечні порушення ПДР та проводити профілактичну роботу з порушниками, оглядати автотранспорт із метою виявлення зброї та вибухівки.

Відпрацювання на території Слов'янської та Краматорської оперативної зони триватиме до 10 лютого.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

 

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета