За рік до Лиманського відділення поліції звернулись понад 13 тисяч громадян

11.01.2019


В 1404 випадках люди повідомляли про злочини кримінального характеру. Переважна більшість – 11,5 тисяч, звернення інформаційного або консультативного характеру.

Лиманські правоохоронці підвели підсумки роботи за 2018 рік, заслухали представників блоку кримінальної поліції, сектору превентивної діяльності і слідства та визначили кращих співробітників.

Починаючи нараду, Андрій Друмов звернув увагу присутніх на пріоритетні напрямки у службовій діяльності. Зокрема, мова йшла про поліпшення співпраці між підрозділами, а також про посилення заходів, спрямованих на забезпечення публічного порядку.

За минулий рік правоохоронцями Лиману розкрито 4 вбивства, 3 факти спричинення тяжких тілесних ушкоджень, 2 грабежі, 164 крадіжок, 5 шахрайств. Також поліцейські задокументували 46 наркозлочинів, 25 правопорушень у сфері незаконного обігу зброї та боєприпасів.

Крім того, особовий склад був націлений на зміцнення дисципліни і законності, а також на попередження корупційних діянь. Голова лиманської поліції разом із заступниками та особовим складом проаналізували роботу всіх підрозділів, розібрали існуючі проблеми, зупинились на пріоритетних напрямках діяльності, визначених Національною поліцією у 2019 році.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета