Слов'янські правоохоронці розповіли підобліковим підліткам про правила домедичної допомоги

10.01.2019


Поліцейські та співробітники відділу з питань пробації ділились своїми професійними знаннями, вчили допомагати громадянам, що отримали загрозу для свого здоров'я, та проводили профілактичну роботу.

У зимову пору року від неприємностей на вулиці не застрахований ніхто. Нерідко через складні погодні умови громадяни стають жертвами ДТП, отримують травми внаслідок падіння, можуть просто "на рівному місці" втратити свідомість та отримати обмороження.

Як надати першу допомогу в таких випадках, викликати медиків та убезпечити постраждалого до їх приїзду - про це юні жителі міста та району дізнались у Слов'янському відділі поліції.

Інспектор з ювенальної превенції розповіла про основні правила домедичної допомоги постраждалому, про номери екстрених служб, за якими можна викликати допомогу - 101, 102 та 103.

У ході занять підлітки, що перебувають на профілактичному обліку, засвоїли знання - корисні для себе та оточуючих. Кожен з них мав змогу випробувати себе "на манекені" - у ситуації, наближеної до реальної.

 

Слов'янський відділ поліції

Донецької області

Цікаве

Відеопроекти

Програма

Газета